onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 

Mariusz Wach (34-3, 17 KO) przyznał w rozmowie z boks24.com.pl, że choć początkowo bardzo chciał rewanżu za niesłusznie, jego zdaniem, przegraną walkę Arturem Szpilką (22-3, 15 KO), to teraz na brak innych interesujących opcji nie może narzekać.

- W tej chwili nie jest to dla mnie priorytet - mówi "Wiking" pytany o ewentualny drugi bój ze "Szpilą". - Mam kilka ciekawych propozycji z Polski i zagranicy. Muszę usiąść ze swoim sztabem i na spokojnie zaplanować najbliższą walkę. 

- Nie wykluczam oczywiście ponownej konfrontacji z Arturem, tym bardziej, że ta walka była dla mnie wyjątkowa. Obaj pochodzimy z Krakowa, więc nasze starcie można było potraktować jak małe derby z dodatkowym ładunkiem ambicjonalnym, każdej ze stron - dodaje Wach.

Cały wywiad z Mariuszem Wachem >>

Komentarze   

#1 Guiliano 2018-12-27 21:40
Wach jeszcze długo będzie miał dobre propozycję:
-ma dobry rekord
-duże doświadczenie
-jest wielki
-nie można go przewrócić.
#2 Hezychasta 2018-12-28 00:42
Racja, ale do walki o pas już się nie doczłapie.
#3 lukaszbiszczu 2018-12-28 04:13
Tak na prawdę to on ma większe szanse na dobre walki niż reszta Polskich ciężkich.
#4 Miras 2018-12-28 12:57
Trochę gorycz przemawia przez Mariusza , bo niestety zdaje sobie sprawę, że czas ucieka i że za późno dojrzał do decyzji o profesjonalnym podejściu do boksu. . I ta świadomość go dołuje, że w przeszłości był za mało roztropny, być może za leniwy, że dokonywał złych wyborów , że lubił wygody a nie lubił przemęczać się na treningach , że nie zauważał uciekającego czasu, że wydawało mu się, że jeszcze przed nim dużo czasu i na wszystko zdąży a tu niestety 40 na karku i przytłaczająca świadomość, iż mógł więcej osiągnąć więcej zarobić lepiej się zapisać na kartach historii boksu. A ja pamiętam z nim wywiady z przeszłości i lubił się w nich powoływać na to, że on nie ma talentu do boksu a więc w domniemaniu ani on ani kibice niech za wiele nie wymagają od pięściarza Wach. A teraz ta analiza po walce ze Szpilką . Niech ma zarzuty do siebie, że w przeszłości jeszcze mniej zadawał ciosów w ringu jeszcze wolniej się poruszał jeszcze mniej był agresywny .Trochę użala się nad sobą.

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze