Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

26 września w Łodzi odbędzie się czwarta edycja gali Polsat Boxing Night. W pojedynku wieczoru rękawice skrzyżują Tomasz Adamek (49-4, 29 KO) i Przemysław Saleta (44-7, 22 KO). Andrzej Wasilewski, współwłaściciel największej polskiej grupy promotorskiej Sferis KnockOut Promotions, zdradził w rozmowie z ringpolska.pl, że na razie nie są prowadzone żadne poważne dyskusje na temat udziału pięściarzy warszawskiej stajni we wrześniowej imprezie.

-  Czy któryś z naszych bokserów wystąpi w Łodzi, to jest pytanie do pana dyrektora Mariana Kmity. Na tę chwilę nic nie negocjujemy - stwierdził Wasilewski. - Zobaczymy, jak będzie dalej, my plany na jesień mamy dość rozbudowane, aczkolwiek jeden czy dwóch naszych reprezentantów na pewno z wielką chęcią wystąpiłoby na łódzkiej gali. Może Ewa Piątkowska, może Marek Matyja...

- Ostatnio słyszę w mediach, że Robert Parzęczewski wyzywa do walki Pawła Głażewskiego. Według mnie młody pięściarz powinien się wstydzić wyzywać pięściarza, który najlepsze lata ma już za sobą, a do tego jest po dwóch ciężkich przegranych. To żadna sztuka. Jeśli Parzęczewski chce wyzwania, to proponuję wyzwać właśnie Marka Matyję. Myślę, że Marek takie wyzwanie by podjął. Gdyby taki pomysł się pojawił, z przyjemnością go rozważymy, bo Polsat Boxing Night to wspaniała impreza, ważna marka i udział w niej jest dla nas dużą przyjemnością i zaszczytem - dodał promotor.