onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 

Marcin Najman (15-5, 11 KO) przeszedł operację prawego barku, w którym zerwał ścięgno podczas majowej walki z Richardem Bigisem. "El Testosteron" poddał pojedynek z Łotyszem z powodu kontuzji w czwartej rundzie.

- Prawy bark zrekonstruowany. Dopiero teraz walka na PGE Narodowym dobiegła u mnie końca - stwierdził Najman, który zabiegowi poddał się w klinice św. Łukasza w Bielku-Białej.

Najmana czeka teraz kilkumiesięczna rehabilitacja. Pięściarz oraz organizator gal z Częstochowy ma nadzieję, że wróci do treningów na początku przyszłego roku, a wiosną dojdzie do jego rewanżowego pojedynku z Bigisem.

Komentarze   

+4 #1 thales 2018-11-07 21:32
Mamy za kilka dni pojedynek Krzyśka Głowackiego,jed yna sensowna walka jeśli chodzi o polskie podwórko.A tu co artykuł to Szpila-Wach,poj edynek zupełnie nic nie znaczący bo jeden rozbity a drugi kończy zabawę ,albo Fury-Wilder a teraz na dokładkę Najman,który nie wiem czy kogoś interesuje.Ja rozumiem,że z walka Głowackiego daje zarobić komu innemu ale bez przesady.
+3 #2 Bonzo 2018-11-08 00:16
Cytuję thales:
Mamy za kilka dni pojedynek Krzyśka Głowackiego,jedyna sensowna walka jeśli chodzi o polskie podwórko.A tu co artykuł to Szpila-Wach,pojedynek zupełnie nic nie znaczący bo jeden rozbity a drugi kończy zabawę ,albo Fury-Wilder a teraz na dokładkę Najman,który nie wiem czy kogoś interesuje.Ja rozumiem,że z walka Głowackiego daje zarobić komu innemu ale bez przesady.


No przecież warto przeczytać że Najman wygrał wreszcie jakąś walkę... tym razem z własnym barkiem ...
+2 #3 valentino33 2018-11-08 15:30
Nie no słuchajcie to jest bardzo ważny news dla polskiego boksu! Po ciężkiej kontuzji wraca jeden z największych wirtuozów tej dyscypliny. Teraz rehabilitacja, ciężka praca i walka o wszystkie pasy jeszcze przed nim :o :D
#4 Cesash 2018-11-09 08:33
Ostatnio dziennikarz waszej redakcji stwierdził w wywiadzie z Główką, że jego popularność spadła, ale jak wolicie pisać takie bełty o pseudosportowcu , zamiast ciekawych materiałów o Krzysiu to jak na ta popularność ma nie spadać? Pozdrawiam ogarniętych.

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze