Patronat medialny


 


Jaime Munguia (36-0, 29 KO) poinformował, że oficjalne ogłoszenie jego kolejnej walki ma nastąpić w ciągu najbliższych dni. Salvador Rodriguez z telewizji ESPN jest kolejnym źródłem, które przekonuje, że, przeciwnikiem byłego mistrza świata wagi super półśredniej będzie Maciej Sulęcki (29-2, 12 KO).

- Czekam na potwierdzenie walki Mungui przez DAZN. Nie mogę doczekać się, żeby zobaczyć w kwietniu walkę naszej nowej gwiazdy - napisał z kolei w mediach społecznościowych Oscar De La Hoya, promotor meksykańskiego pięściarza.

Sulęcki oraz promująca go grupa KnockOut Promotions robią wszystko, żeby pięściarz jak najszybciej wyleciał do Stanów Zjednoczonych, gdzie ma przeprowadzić finałową część przygotowań. Pojedynek z Munguią ma odbyć się 23 lub 24 kwietnia w jednym z miast w stanie Teksas lub Floryda.

Podczas tej samej gali na ring ma także wrócić były mistrz świata wagi super średniej Gilberto Ramirez, który niedawno podpisał kontrakt z grupą Golden Boy Promotions. Na razie nie wiadomo, kto będzie rywalem Meksykanina.