Patronat medialny


 


Maciej (28-1, 11 KO) w nocy z soboty na niedzielę będzie walczył w Providence z Demetriusem Andrade (27-0, 17 KO) o tytuł mistrza świata federacji WBO w wadze średniej. - To będzie trudna walka, ale brak szacunku trzeba ukarać - przyznał Polak w rozmowie z TVP Sport.

Maciej Sulęcki o...
... diecie:
Przez ostatnie dwa dni zgubiłem pewnie około sześciu kilogramów, a w ciągu 24 godzin zrzuciłem około 4,5 kilograma. Chcę w ringu ważyć około 80 kilogramów. To minimum. Mamy plan, wszystko jest rozpisane. Trzymamy się tradycji. Sushi zawsze było, jest i będzie. Wieczorem obowiązkowo "suszka".

... spięciu z Andrade:
To jest kompletny brak szacunku. On dużo gada, ale do "face to face" nie chciał ze mną stanąć. Zobaczymy, co się wydarzy w ringu. To będzie dla mnie ciężka walka, w końcu będę rywalizował z mistrzem świata. To daje mi dodatkową parę płuc, bo brak szacunku trzeba ukarać.

... taktyce:
Nie chcę zdradzać planu, ale wiem, że nie mogę zbyt dużo boksować w dystansie. Andrade jest słabszy w półdystansie, zbiera dużo ciosów na dół. Trzeba mieć asa w rękawie i my go mamy.

Pełna treść artykułu na Tvpsport.pl >>