onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 

Gabriel Rosado (24-11-1, 14 KO) z szacunkiem wypowiada się o umiejętnościach Macieja Sulęckiego (27-1, 11 KO). Pięściarz z Filadelfii nie ma jednak żadnych wątpliwości, że w najbliższy piątek na gali w swoim rodzinnym mieście zafunduje Polakowi drugą porażkę w karierze. 

- Suęcki to doświadczony zawodnik, ma solidne podstawy. Może nie ma zbyt mocnego ciosu, ale jest w ringu aktywny. Styl jednak robi walkę, a jego styl będzie mi pasował. Nie będzie mi go trudno trafić - ocenia Amerykanin w rozmowie z boxingtalk.com. 

- Nie zamierzam typować wyniku naszej walki, czy będzie to nokaut czy decyzja sędziów punktowych. Wiem tyle, że to będzie dobry pojedynek. On jest odporny na ciosy, nikt go nie znokautował, przeboksował cały dystans z Jacobsem. Chciałbym go znokautować i dokonać czegoś, co nie udało się Jacobsowi. Jestem jednak przekonany, że go pokonam. To pewne! - mówi Rosado, który w swojej karierze boksował m.in. z Gienadijem Gołowkinem, Jermellem Charlo i Davidem Lemieux.

Komentarze   

+2 #1 Szewa 2019-03-12 14:25
To moze byc mega emocjonujaca walka. Sulecki pokazal w walcd culcayem ze potrafi nie sluxhac naroznika, ciekawe zatem jaki wplyw ma na niego Wilczewski. Jak wyjdzie i zaboksuje madrze to pewnie jak Hugo Centeno sie skonczy, KO pod koniec.

Rosado z kolei to walczak i na robocie nie wymieka. Tez wie ze szans w nieskonczonoac dostawac nie bedzie.
+2 #2 thales 2019-03-12 16:44
Jakby nie było Rosado to jest kozak i twardziel i z tym Sulęckim różnie może być.Mam nadzieję,że nie wyjdzie Maciek się z nim lać tylko boksować.
https://www.youtube.com/watch?v=UzZRo8yiFwA
+1 #3 Hezychasta 2019-03-12 19:31
Cytuję thales:
Jakby nie było Rosado to jest kozak i twardziel i z tym Sulęckim różnie może być.Mam nadzieję,że nie wyjdzie Maciek się z nim lać tylko boksować.
https://www.youtube.com/watch?v=UzZRo8yiFwA

Widzę, że taki trochę gangsta z niego. ;)

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze