onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 15 marca na gali DAZN w Filadelfii na ring powróci Maciej Sulęcki (27-1, 11 KO). Przeciwnikiem popularnego "Stricza" będzie były challanger do tytułu mistrza świata wagi średniej Gabriel Rosado (24-11-1, 14 KO). Notowany wysoko w światowych rankingach Sulecki w ubiegłym roku stoczył dwie walki - przegrał na punkty z aktualnym czempionem IBF Danielem Jacobsem i zastopował Jeana Michela Hamilcaro. Rosado w ostatnich ringowych występach wygrał z Glenem Tapią oraz zremisował z Luisem Ariasem. Sulęcki do tego występu przygotowuje się w Dzierżoniowie.

 

Komentarze   

#1 lukaszbiszczu 2019-02-04 15:29
Następna gwiazda się rozrasta. Więcej gadania niż treningu.
-1 #2 b-hop 2019-02-04 16:01
Cytuję lukaszbiszczu:
Następna gwiazda się rozrasta. Więcej gadania niż treningu.


Maciek jest swietny ale wlasnie gdyby zamiast tej gadki wlaczyc jeszcze troche cwiczen moglby byc wybitny
+1 #3 Tolek Banan 2019-02-04 17:35
Cytuję b-hop:
Maciek jest swietny ale wlasnie gdyby zamiast tej gadki wlaczyc jeszcze troche cwiczen moglby byc wybitny

witam ...zeby byc wybitnym trzeba walki wygrywac nie tylko sie z dobrej strony pokazywac raz w roku,,,,,wtedy sie jest WYBITNY... :lol: moim zdanie rowniez za duzo gadki ...bla bla bla.... :lol:
-1 #4 Pawel Przedlacki 2019-02-04 19:47
Jesli ma tak wrazliwe jelita, ze musi obierac ze skorki pomidora to po kiego czorta wcina ten makaron. Czysty gluten, ktory niszczy jelita [kosmki jelitowe] i w efekcie powoduje celakie. Po co mu te suplementy w proszku [zapewne" protein powder"], ktore nic nie daja [ mit lat 80-tych] tylko utrudniaja jeszcze bardziej[ bo gluten bardzo utrudnia] trawienie i przyswajanie pelnowartosciow ych pokarmow. Jeszcze jedna uwaga odnosnie kurzego miesa. To najmniej wartosciowy produkt bialkowy [ szczaegolnie dla sportowcow]. Scisniete w klatkach kurczaki, karmione nienaturalna pasza, szprycowane hormonami, antybiotykami i kto wie czym jeszcze , maja najgorsza wartosc odzywcza ze wszystkich mies. Najwartosciowsz e to dziczyzna, konina , wolowina, jagniecina. Ryby dla urozmaicenia jadlospisu. Suplementy typu proteina, kreatyna, aminokwasy w pastylkach tylko przeszkadzaja a nie pomagaja. Naturalne , prosto przyrzadzone potrawy to klucz do zdrowia nie wspominajac o wyczynie sportowym.
#5 lukaszbiszczu 2019-02-04 23:38
Cytuję Pawel Przedlacki:
Jesli ma tak wrazliwe jelita, ze musi obierac ze skorki pomidora to po kiego czorta wcina ten makaron. Czysty gluten, ktory niszczy jelita [kosmki jelitowe] i w efekcie powoduje celakie. Po co mu te suplementy w proszku [zapewne" protein powder"], ktore nic nie daja [ mit lat 80-tych] tylko utrudniaja jeszcze bardziej[ bo gluten bardzo utrudnia] trawienie i przyswajanie pelnowartosciowych pokarmow. Jeszcze jedna uwaga odnosnie kurzego miesa. To najmniej wartosciowy produkt bialkowy [ szczaegolnie dla sportowcow]. Scisniete w klatkach kurczaki, karmione nienaturalna pasza, szprycowane hormonami, antybiotykami i kto wie czym jeszcze , maja najgorsza wartosc odzywcza ze wszystkich mies. Najwartosciowsze to dziczyzna, konina , wolowina, jagniecina.

Ja ty mie zaimponowales wąski :D
-1 #6 Pawel Przedlacki 2019-02-05 00:47
ad. z buszu lukas Napisz ty cos sensownego to moze mi zaimponujesz. :P
-1 #7 wirtualny bak 2019-02-05 00:52
Ja tam życzę żeby Rosado utarł mu nosa, by Maciek musiał błagać Pana Andrzeja Wasilewskiego o występy na jego galach. Może doceniłby to ile inni ludzie w niego inwestują, zamiast wylewać żale na swoich pracodawców i robić im czarny pr.
-1 #8 Pawel Przedlacki 2019-02-05 01:34
Cytuję wirtualny bak:
Ja tam życzę żeby Rosado utarł mu nosa, by Maciek musiał błagać Pana Andrzeja Wasilewskiego o występy na jego galach. Może doceniłby to ile inni ludzie w niego inwestują, zamiast wylewać żale na swoich pracodawców i robić im czarny pr.

Nie wolno kasac reki, ktora cie karmi! Pelna zgoda z toba.
-1 #9 Pawel Przedlacki 2019-02-05 01:44
"Rosado, I am coming to you" to nie to samo co "Rosado ,ide po ciebie"

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze