onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 - Wkur... się bardzo, co mam powiedzieć? Dziwne to wszystko, nie rozumiem tej sytuacji. W sobotę byłem wkurzony, ale robię swoje. Wcześniej czy później dojdę tam, gdzie chcę - powiedział "Przeglądowi Sportowemu" Maciej Sulęcki (27-1, 11 KO), który był o krok od walki z Demetriusem Andrade o pas mistrza świata wagi średniej. Mówiło się, że Polak spotka się z Amerykaninem 18 stycznia w Nowym Jorku, jednak zamiast Sulęckiego zaboksuje Artur Akawow.

- Dostałem odpowiedź mailową od promotora bokserskiego Eddiego Hearna, że policzyli jeszcze raz budżet imprezy i gaża, co do której byliśmy prawie dogadani, okazała się jednak za duża. Myślę też, że Rosjanin jest łatwiejszym rywalem. A Andrade miał ostatnio sporo przygód, co na pewno rozbiło mu trochę przygotowania. Jesteśmy jednak umówieni z Hearnem, że w tym tygodniu porozmawiamy o innej szansie dla Maćka - mówi promotor polskiego pięściarza Andrzej Wasilewski.

Sulęcki zaczął ostatnio pracę z trenerem Piotrem Wilczewskim. Wcześniej pracował z Andrzejem Gmitrukiem, który niedawno zmarł. "Striczu" z "Wilkiem" trenowali razem od kilku dni w Warszawie, ale na razie mogą zwolnić z tempem przygotowań. - Szkoda. Maciek rozpoczął przygotowania, były nawet sparingi. Zaryzykowaliśmy i zainwestowaliśmy, ale tak się czasem w boksie zdarza - dodał Wasilewski.

Pełna treść artykułu w "Przeglądzie Sportowym" >> 

 

Komentarze   

#1 lukaszbiszczu 2018-12-19 18:38
Co to znaczy za duża?
#2 Kamil.Stolar 2018-12-19 18:42
Cytuję lukaszbiszczu:
Co to znaczy za duża?

Pewnie to tylko pretekst ponieważ Andrade miał problemy z prawem już praktycznie wtedy gdy walka z Sulęckim miała być oficjalnie potwierdzona, a trochę to zaburzyło sytuacje dla tego zmieni rywala na łatwiejszego.
+1 #3 thales 2018-12-19 22:38
Tak się zastanawiam czy dałby radę Boo Boo
#4 GROM 2018-12-20 02:26
To bylo do przewidzenia. Niech Maciek ciezko trenuje, a walka zycia jeszcze przyjdzie. Z Andrade byl moim zdaniem skazany na porazke, bo Hearn nawet przy dobrych wiatrach dla Sluęckiego nie dal by mu nawet minimalnie wygrac, wiec nie ma tego zlego...

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze