onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 Zaliczany do światowej czołówki wagi średniej Maciej Sulęcki (26-1, 10 KO) stoczy kolejną zawodową walkę 10 listopada na gali Knockout Boxing Night #5 w Gliwicach. Nazwisko rywala polskiego pięściarza zostanie oficjalnie potwierdzone wkrótce.

- Chcę dawać kibicom najlepsze walki i chcę boksować z najlepszymi na świecie. Pojedynkiem w Gliwicach wracam na ring, a potem chcę kolejnych dużych pojedynków w Stanach Zjednoczonych - mówi Sulęcki.

Dla pięściarza z Warszawy będzie to powrót na ring po kwietniowym pojedynku z Danielem Jacobsem. W ostatnim czasie pojawiły się informacje o możliwej walce Sulęckiego z Jermallem Charlo. Polak stwierdził, że na taki pojedynek jest gotowy.

- Rozmawiałem z moim promotorem Andrzejem Wasilewskim i dowiedziałem się, że na razie nie ma żadnej konkretnej oferty. Czekam, ja chcę takich walk - przekonuje "Striczu".

Główną atrakcją gali w Gliwicach będzie pojedynek dwóch byłych pretendentów do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej - Artura Szpilki i Mariusza Wacha. Kibice zobaczą w akcji także m.in. mistrzynię świata WBC wagi super półśredniej Ewę Piątkowską i utalentowanego Pawła Stępnia. 

Kup bilet na walkę Artur Szpilka - Mariusz Wach  na ebilet.pl >>
Kup bilet na walkę Artur Szpilka - Mariusz Wach  na kupbilet.pl >>

Komentarze   

-3 #1 wirtualny bak 2018-10-12 14:17
No i proszę jednak nie z Charlo o pas WBC. No i dobrze, teraz Maciek Sulęcki musi stoczyć ze 2-3 walki na odbudowanie w Polsce, potem jakieś 2 lżejsze w Stanach i potem czas na kolejne wyzwania. Ja bym zobaczył jego walkę z GGG, który nie ma już pasów. Ale jeszcze nie teraz.
#2 legos 2018-10-12 14:25
I fajnie, czas ogłaszać ten fightcard bo gala za niecały miesiąc a mamy jedną walkę.......swo ją drogą strasznie kręcą Sulęcki i promotor w jego tematach, codziennie inna wersja zdarzeń, jedna zaprzecza totalnie drugiej, głupie teksty na twitterze...
#3 Janusz_z_Cyreny 2018-10-12 14:35
Świeżo po konferencji. Sulecki na żywo to kawał chłopa. Bardzo pozytywny. Życzę przede wszystkim zdrowia i sukcesów.
+1 #4 b-hop 2018-10-12 17:01
Sulecki jest gotowy na najlepszych szkoda czasu na ogorkow to nasz najlepszy piesciarz na ten moment tylko problem w tym ze ta waga i inne obok niej so mocno obsadzone
#5 lenzo_75 2018-10-12 18:41
JEST:
Dla pięściarza z Warszawy będzie to powrót na ring po kwietniowym pojedynku z Danielem Jacobsem.____
POWINNO BYĆ:
Dla pięściarza z Warszawy będzie to powrót na ring po wygranym kwietniowym pojedynku z Danielem Jacobsem.

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze