Patronat medialny


 


Dwóch Polaków w dwóch walkach wieczoru - 18 czerwca w UCI Pavilion będzie biało-czerwono. W ringu pokaże się Maciej Sulęcki i Andrzej Fonfara. Ten pierwszy spotka się najprawdopodobniej z Chadem Dawsonem lub Joe Smithem Juniorem. Rywal Sulęckiego jest nieznany, choć najwięcej i najgłośniej mówi się o Hugo Centeano Juniorze.

To niepokonany w zawodowym ringu Amerykanin (wygrał 24 pojedynki, w tym 12 przed czasem), który jest wysoko notowany w rankingach. - Staramy się o taki pojedynek, ale nie ma potwierdzenia. Kiedy Maciek sam zapraszał Centano do walki na portalach społecznościowych, rywal go zablokował. To zapewne świadczy o tym, że nie pali się do pojedynku - mówi Andrzej Wasilewski, promotor Sulęckiego.

- Maciej jest lepszy z walki na walkę, rozwija się. Znamy się od kilkunastu lat i bardzo się cieszę, że wystąpimy podczas jednej gali - przekonuje jednak Andrzej Fonfara. Sulęcki, podobnie jak „Polski Książę” jest na zgrupowaniu i pracuje na Florydzie nad formą. Niepokonany w zawodowym ringu Polak sparował ostatnio z byłym mistrzem świata Jermainem Taylorem. - To ważne doświadczenie. Jestem bardzo zadowolony z tego sparingu, z Taylorem cały czas trzeba być skoncentrowanym - opowiadał Sulęcki.

O boksie przeczytasz także w "Przeglądzie Sportowym" >>