Patronat medialny


 


Maciej SulęckiMaciej Sulęcki (2-0, 1 KO) zwyciężył przez jednogłośną decyzję sędziów Andrejsa Loginowsa (4-4-1, 2 KO) w zakontraktowanym na cztery rundy pojedynku w kategorii średniej. 

Wychowanek warszawskiej Gwardii w swoim stylu wyszedł do ringu naładowany energią jednak od pierwszego gongu miał problemy z wyczuciem dystansu i mnóstwo jego ciosów pruło w powietrze. Loginows nastawił się na walkę z kontry i stosując umiejętne odchylenia skutecznie unikał często wyprowadzanych przez Polaka sierpowych. Aktywność i ringowa ruchliwość 21-latka z Warszawy sprawiła, że Łotysz nie miał jednak nawet czasu, żeby pomyśleć o wyprowadzaniu kontrujących uderzeń.

Z biegiem czasu Sulęcki do swojego repertuaru uderzeń zaczął dokładać ciosy na korpus, które bardzo często dochodziły celu, jednak nastawiony wybitnie defensywnie Loginows nie dał sobie w ten sposób zrobić większej krzywdy. Przewaga polskiego pięściarza w żadnej rundzie nie podlegała dyskusji jednak dobrze broniący się Łotysz nie był w żadnym momencie zagrożony przegraną przed czasem. {jcomments on}