Maciej Miszkiń (18-3, 5 KO) pokonał przez techniczny nokaut w czwartej rundzie Tomasza Gargulę (17-1-1, 5 KO) w pojedynku otwierającym galę Polsat Boxing Night w Łodzi. Do momentu przerwania pojedynku pięściarz z Sokółki nie dawał żadnych szans rywalowi z Nowego Sącza.

Miszkiń od początku trafiał przede wszystkim lewym prostym, dokładając z upływem czasu coraz częściej także ciosy z prawej ręki. Gargula nie był w stanie bronić się przed atakami "Handosome'a", a po przyjęciu kilku mocniejszych uderzeń cofnął się do głębokiej obrony.

W czwartej rundzie po serii kilku czysto trafionych ciosów Miszkinia bez odpowiedzi ze strony Garguli pojedynek został przerwany. Dla Miszkinia, który w kwietniu pokonał Pawła Głażeskiego, było to trzecie tegoroczne zwycięstwo.