Patronat medialny


 

Już od wtorkowego popołudnia 29 października w Nowym Jorku rozpoczyna się ostatnia część medialnej promocji pierwszej w gali w USA organizowanej przez K2 Promotions. W głównej roli wystąpi oczywiście mistrz świata WBA/IBO wagi średniej Giennadij Gołowkin (27-0, 24 KO), którego rywalem będzie Curtis Stevens (25-3, 18 KO), ale nie zabraknie także szansy na medialne pokazanie się dla Łukasza Janika (26-1, 14 KO). Polski pięściarz, który przed walką Gołowkin - Stevens w "The Theatre" Madison Square Garden będzie walczył o wakujący tytuł IBO z Olą Afolabim (19-3-4, 9 KO), weźmie udział między innymi w środowym otwartym treningu oraz oczywiście w czwartkowej konferencji prasowej.

Wtorek, 29 października, środa 30 października: promocyjne spotkanie fotoreporterów z Gołowkinem.
Środa, 30 października, w MSG: od 12  do 1 po południu: trening medialny Gołowkina oraz Stevensa.  W roli gości obecni będą Mike Perez, Magomed Abdusalamov, Łukasz Janik oraz Ola Afolabi.
Czwartek, 31 października, godzina 12.30: końcowa konferencja prasowa z udziałem wszystkich zawodników
Piątek, 1 listopada, od godziny 1 po południu: ceremonia ważenia zawodników
Sobota, 2 listopada: pierwsze walki w MSG od godziny 19.15 wieczorem; spodziewana walka Janika około godziny 21 czasu nowojorskiego (3 nad ranem w Polsce). Od godziny 22 rozpoczęcie transmisji HBO w USA.