Patronat medialny


 

WłodarczykWbrew pojawiającym się ostatnio prasowym doniesieniom, nie ma możliwości, by w najbliższym czasie doszło do walki mistrza świata kategorii junior ciężkiej federacji WBC Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka (45-2-1, 32 KO) z którymkolwiek z wysoko sklasyfikowanych w światowych rankingach polskich pięściarzy. - Mamy dla Krzyśka inne plany - wyjaśnił w rozmowie z ringpolska.pl promotor boksera Andrzej Wasilewski.

- Wśród propozycji, jakie otrzymaliśmy, jest między innymi oferta walki w Chinach i udziału w turnieju "Super Six", ale na pewno nie było żadnej konkretnej propozycji ani planów, by Krzysztof bił się z Polakiem. Wszystkie informacje na ten temat są wyłącznie dziennikarskimi spekulacjami - dodał szef grupy 12 round KnockOut Promotions.

Wasilewski odniósł się też do artykułu w jednej z gazet, według którego "Diablo" miał już nawet otrzymać propozycję gaży wysokości 1,5 mln złotych za polsko-polską walkę. - Dziwi mnie, że niektórzy dziennikarze, mający od lat mój numer telefonu, bawią się w pisanie takich tekstów, zamiast, jak nakazywałaby dziennikarska rzetelność, po prostu zasięgnąć informacji u źródła - stwierdził menadżer jedynego obecnie polskiego mistrza świata.