Patronat medialny


 


Krzysztof WłodarczykKrzysztof "Diablo" Włodarczyk (45-2-1, 32 KO) był dziś gościem video-czatu IPLA. Poniżej wybrane wypowiedzi "Diablo" ze spotkania z kibicami.

O walce z Francisco Palaciosem: Obaj nie podjęliśmy ryzyka i walka wyglądała tak, jak wyglądała. Wydaje mi się, że gdy się przyjeżdża na ring rywala, trzeba pokazać coś więcej. Ja tak kiedyś w młodości pojechałem na walkę na Sardynię [przeciw Vincenzo Rossitto]. Wiedziałem że muszę wyraźnie górować nad przeciwnikiem żeby wygrać, bo nie jestem u siebie, takie jest już niepisane prawo.

O walce Gołoty z Tysonem: Gdyby Andrzej Gołota pokazał w tej walce więcej zdecydowania, ta walka wyglądałaby zupełnie inaczej.

O szansach Adamka w starciu z Kliczką: 65 do 35 dla Kliczki. Kliczko jest chyba jednak poza zasięgiem, ale życzę Tomkowi z całego serca, żeby w pierwszej rundzie zahaczył Kliczkę jakimś lewym sierpowym albo prawym prostym.

O swoich sportowych ambicjach: Marzę o tym, by zdobyć wszystkie pasy w mojej kategorii wagowej. Gdy już je zdobędę, pomyślę o tym, żeby ugrać coś w wadze ciężkiej.

Uwaga! Już wkrótce dzięki IPLA obejrzeć będzie można wszystkie archiwalne walki rozegrane na dotychczasowych galach 12 round KnockOut Promotions rejestrowanych przez telewizję Polsat. W maju na antenie IPLA wystartuje także cykliczny magazyn bokserski ringpolska.pl.