Patronat medialny


 


Palacios Włodarczyk- Pod koniec tego tygodnia mój obóz skontaktuje się z Donem Kingiem i opowiemy mu co się tam naprawdę stało. Mam nadzieję, że uda mu się skutecznie interweniować w sprawie rewanżu - mówi Francisco Palacios (20-0, 13 KO) na temat swoich nadziei na doprowadzenie do drugiego pojedynku z Krzysztofem Włodarczykiem (44-2-1, 32 KO). Portorykańczyk w sobotę na gali w Bydgoszczy przegrał niejednogłośnie na punkty z "Diablo".

- W rewanżu na pewno byłbym bardziej agresywny niż w pierwszej walce. Wtedy tego nie robiłem, bo myślałem, że boksowania na dystans w zupełności wystarcza mi do wygranej. Myślę, że w drugiej walce mógłbym go nawet znokautować - mówi "Czarodziej" z Portoryko.

- Po walce Włodarczyk podszedł do mnie i sam zaproponował mi rewanż. Powiedział, że jeśli nasi menadżerowie się dogadają, to z chęcią zaboksuje ze mną drugi raz. Ja jestem otwarty na taką propozycję - zapowiada 33-latek mieszkający na co dzień na Florydzie.

- Liczę, że Don King ma wystarczającą siłę przebicia, aby zapewnić mi rewanż. Nie czuję się przegrany w tej walce, chcę jak najszybciej dostać swoją szansę ponownie. Jeśli nie rewanż z "Diablo" to chętnie wezmę pojedynek z każdym innym mistrzem - zakończył Palacios.