Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut


Włodarczyk Palacios- Włodarczyk wygrał w tej walce siedem rund, Palacios - pięć - ocenił pojedynek wieczoru wczorajszej gali "Wojak Boxing Night" w Bydgoszczy współpromujący polskiego mistrza świata wagi junior ciężkiej federacji WBC Krzysztofa Włodarczyka (45-2-1, 32 KO) Leon Margules. - Walka może nie była porywająca, ale to przede wszystkim wina Palaciosa, który unikał otwartej konfrontacji. Z drugiej strony taki styl walki wyraźnie nie odpowiadał Krzyśkowi, podobnie jak styl Steve'a Cunninghama, który jednak w porównaniu z Francisco w obydwu starciach z "Diablo" wykazał więcej woli walki.

- Byłem  zaskoczony taktyką Portorykańczyka, tym, że sądził, iż zdobędzie pas, głównie uciekając. Wydaje mi się, że jego brak doświadczenia w walkach na najwyższym poziomie mógł wpłynąć na jego postawę - dodał szef amerykańskiej stajni bokserskiej Warriors Boxing.

- Przed walką mówiłem, że siła ciosu Palaciosa jest przereklamowana. Słabych zawodników można łatwo i szybko przewracać, jednak gdy przyszło do konfrontacji z mistrzem świata okazało się, że trafić jest dużo trudniej - zakończył Margules.