Patronat medialny


 

Francisco Palacios- Spójrzcie na jego twarz, ile ma siniaków i porównajcie ze mną. Nie dostałem niemal żadnego ciosu - mówił wczoraj niedowierzający w swoją porażkę Francisco Palacios (20-1, 13 KO) po 12-rundowej walce z Krzysztofem Włodarczykiem (45-2-1, 32 KO). Portorykańczyk przyznał, że mógł dać z siebie więcej, choć mimo wszystko był pewny swojej wygranej.

- Myślałem, że wygrywam praktycznie każdą rundę. Nie czuję, że przegrałem tę walkę. "Diablo" wie, że go pokonałem. Trafiłem go mocnymi uderzeniami o wiele więcej razy niż on mnie. Spójrzcie na moją twarz. Mam jedno małe zadrapanie, nie przyjmowałem żadnych ciosów - powiedział Portorykańczyk.

- Gdybym wiedział, że nie wygrywamy na kartach punktowych, to powiedziałbym swojemu pięściarzowi, żeby poszedł na wymianę ciosów - skomentował z kolei Josue Aguilar, trener Palaciosa. Czułem, że wygrywamy, nie sądziłem, że możemy być z tyłu na kartach punktowych. Francisco nie pokazał dzisiaj wszystkiego co potrafi. To była wyrównana walka, ale sądziliśmy, że zrobiliśmy wystarczająco dużo, by wygrać.