Patronat medialny


 


Leon Margules- Nie wierzę w siłę ciosu Palaciosa, on nie pokonał przed czasem nikogo dobrego - mówi współpromotor Krzysztofa Włodarczyka (44-2-1, 32 KO) Leon Margules, komentując fakt, że ostatnich sześciu rywali Portorykańczyka wytrzymywało z nim w ringu średnio półtorej rundy. Dziś wieczorem "Czarodziej" skrzyżuje rękawice z "Diablo" w pojedynku o pas mistrza świata wagi junior ciężkiej federacji WBC.

- Palacios ma dużo nokautów na koncie, ale kogo on nokautował ? Moim zdaniem nie bije on mocniej od Steve'a Cunninghama czy Jasona Robinsona. Palacios jest niewygodny, ale nie wierzę w jego siłę ciosu. Ona jest przereklamowana - twierdzi szef amerykańskiej grupy „Warriors Boxing”.

- Portorykańczyk to wielka niewiadoma. To może być ciężka walka, trudniejsza niż kilka wcześniejszych pojedynków, ale może też być bardzo łatwa. Palacios nie ma doświadczenia w rywalizacji na wysokim poziomie, a  spodziewam się, że właśnie doświadczenie Włodarczyka powinno zadecydować o wyniku tej potyczki – typuje Margules, dodając: - Włodarczyk jest lepszym pięściarzem od Palaciosa i myślę, że wygra przed czasem. Uważam, że publiczność w Bydgoszczy zobaczy jutro dobrą walkę.