Patronat medialny


 


Krzysztof Włodarczyk2 kwietnia na gali "Wojak Boxing Night" w Bydgoszczy Krzysztof Włodarczyk (44-2-1, 32 KO) zmierzy się z niepokonanym na zawodowych ringach Francisco Palaciosem (20-0, 13 KO). Dla popularnego "Diablo" będzie to druga walka w obronie tytułu mistrza świata wagi junior ciężkiej federacji WBC i zdaniem wielu, jeden z najtrudniejszych pojedynków w całej karierze.

- Mistrzostwo świata zobowiązuje. Tytuł mistrza świata zmusza do podejmowania nowych wyzwań i przyjmowania walk z różnymi zawodnikami - mówi Włodarczyk. -  To bardzo duża odpowiedzialność i ja zdaję sobie z tego sprawę, że nie walczę teraz o czapkę śliwek tylko o prestiżowy pas WBC. W walce z Palaicosem będę musiał pokazać, że zasługuję na ten pas.

Za tydzień w bydgoskiej hali "Łuczniczka” spodziewany jest komplet publiczności, a "Diablo" zapowiada, że kibice mogą spodziewać się wielkich emocji. - To będzie naprawdę dobry boks. Palacios to zawodnik, który nie odpuszcza i nie boi się podjąć walki  i z chęcią wchodzi w szermierkę na pięści. Będzie fajny show! - mówi jedyny obecnie polski mistrz świata zawodowców.