Patronat medialny


 Krzysztof Włodarczyk2 kwietnia na gali "Wojak Boxing Night" w Bydgoszczy Krzysztof Włodarczyk (44-2-1, 32 KO) zmierzy się w pojedynku o pas WBC wagi junior ciężkiej z Portorykańczykiem Francisco Palaciosem (20-0, 13 KO). Popularny "Diablo" zakończył już pierwszą fazę przygotowań, w której dużo czasu poświęcił treningowi siłowemu i od poniedziałku rozpoczyna walki sparingowe.

- Przez ten tydzień Krzysiek sparował będzie jeszcze z kolegami z grupy KnockOut Promotions, ale od następnego ściągamy mu już zagranicznych sparingpartnerów - mówi trener polskiego czempiona Fiodor Łapin.

- Zależy nam na sparingpartnerach, którzy potrafią zmieniać pozycję w trakcie rundy, bo tak właśnie potrafi walczyć Palacios. To nietypowy bokser, może walczyć jak zawodnik praworęczny, a już chwilę później ustawiony być jak mańkut - charakteryzuje portorykańskiego "Czarodzieja" szkoleniowiec Włodarczyka.

Podczas gali w Bydgoszczy oprócz "Diablo" wystąpi jeszcze sześciu innych polskich pięściarzy  zawodowych: Damian Jonak (28-0-1, 19 KO), Łukasz Maciec (12-1-1, 2 KO), Łukasz Janik (21-1, 12 KO), Krzysztof Głowacki (11-0, 6 KO), Tomasz Hutkowski (19-0-2, 13 KO) i Izuagbe Ugonoh (2-0, 2 KO).

Bilety na "Wojak Boxing Night" w Bydgoszczy, w cenie od 20 PLN, na eventim.pl.
Włodarczyk - Palacios: materiały video, wywiady, informacje >>