Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Andrzej Wasilewski podczas wizyty w magazynie Ring TVP Spor odniósł się do spekulacji na temat potencjalnej walki pomiędzy dwukrotnym mistrzem świata wagi junior ciężkiej Krzysztofem Włodarczykiem (60-4-1, 40 KO) i byłym czempiondem dwóch kategorii wagowych Tomaszem Adamkiem (53-6, 31 KO).

- Do niedawna nie brałem takiej walki w ogóle pod uwagę, z różnych przyczyn. Jestem zaskoczony bardzo dużym zainteresowaniem jakie ten temat wywołuje wśród kibiców i dziennikarzy. Jest to dla mnie nowe zjawisko, ale póki Tomek Adamek nie wie, czy w ogóle chce dalej boksować, to chyba za bardzo nie ma tematu. Jeśli jednak zdecyduje się dalej boksować, to może rzeczywiście trzeba się nad tym zastanowić - mówi szef grupy KnockOut Promotions.

Adamek ostatni zawodowy występ zaliczył blisko cztery lata temu. Włodarczyk z powodu problemów z prawem nie boksował od listopada ubiegłego roku.

- Pewnie taki pojedynek wywoła większe zainteresowanie niż ściągnięcie starszego, brzuchatego zawodnika z USA, który będzie w wieku Tomka lub starszy. Z uwagi na szacunek do kibiców i biorąc pod uwagę, że takich głośnych zestawień w polskim boksie jest niewiele, to pewnie warto taką walkę rozważyć - dodaje Wasilewski.

W ostatnich tygodniach Tomasz Adamek zadeklarował, że wraca na ring i chce jeszcze stoczyć kilka pożegnalnych walk przed polską publicznością, a pierwsza z nich ma odbyć się jesienią. Przymiarki do powrotu "Górala" w ostatnich latach były czynione kilkukrotnie.