Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk  (60-4-1, 40 KO), który niedawno opuścił zakład karny i rozpoczął przygotowania do powrotu na ring, w rozmowie z Mateuszem Fudalą z TVP Sport stwierdził, że chętnie zmierzyłby się z Nikodemem Jeżewskim (21-2-1, 9 KO). 

- Zapraszam serdecznie do walki pana Jeżewskiego. Z dużą przyjemnością bym z nim zaboksował - zakomunikował "Diablo" a zapytany o ewentualną konfrontację z Tomaszem Adamkiem (53-6-, 31 KO) odparł: - Powiem troszeczkę po amerykańsku: Why not?

Jeżewski słowa Włodarczyka skomentował na Twitterze: - Krzysztofie, gratuluję tego trudnego momentu tobie i twojej rodzinie, że daliście radę, na pewno nie było łatwo. A sportowo nie machaj paluszkiem do kamery do mnie, bo to ja ciebie wcześniej trzy razy zapraszałem do ringu i to wyście chowali łeb pod kołdrę i udawaliście, że nie żyjecie, ludzie to pamiętają. Przestań świrować! Ja mam walkę 3 września, później muszę zapytać telewizji Polsat, czy będziemy mogli się skonfrontować. Ja jestem na tak, nie ma problemu. Chyba że wolisz walkę z półumarłym Adamkiem. Kwestia należy do ciebie, pozdro!