Patronat medialny


 


Krzysztof Włodarczyk2 kwietnia Krzysztof Włodarczyk (44-2-1, 32 KO) stanie do drugiej walki w obronie tytułu mistrza świata federacji WBC wagi junior ciężkiej, krzyżując na gali "Wojak Boxing Night" w Bydgoszczy rękawice z Portorykańczykiem Francisco Palaciosem (20-0, 13 KO). "Diablo" do kwietniowego pojedynku przygotowuje się w gymie grupy KnockOut Promotions w Warszawie.

- Treningi idą dobrze, choć ważę tak dużo jak nigdy - przyznaje Włodarczyk, który na salę treningową powrócił w styczniu po grudniowej operacji kolana. - To efekt bardziej statecznych treningów, które miałem podczas leczenia kontuzji. Najważniejsze, że mogę już normalnie ćwiczyć i biegać.

- Krzysiek faktycznie waży więcej niż zwykle, zazwyczaj przed walką miał trochę niedowagi. Teraz zmężniał i nabrał dużo siły dzięki treningom z Pawłem Gasserem - wyjaśnia trener "Diablo" Fiodor Łapin. - Bije tak mocno jak nigdy wcześniej, a co najważniejsze nie stracił na szybkości.

Video. Migawka z treningu "Diablo" >>

Oprócz Krzysztofa Włodarczyka na gali w Bydgoszczy wystąpi jeszcze czterech innych polskich "junior ciężkich": wicemistrz Unii Europejskiej z 2006 roku Łukasz Janik (21-1, 12 KO), były reprezentant polskiej kadry olimpijskiej Krzysztof Głowacki (11-0, 6 KO), zawodowy mistrz świata młodzieżowców federacji WBC Tomasz Hutkowski (19-0-2, 13 KO) i rozpoczynający swoją przygodę z boksem zeszłoroczny czempion Starego Kontynentu w kickboxingu Izuagbe Ugonoh (2-0, 2 KO). Przewidziany jest również start boksującego w wadze półśredniej Łukasza Maćca (12-1-1, 2 KO).

Bilety na "Wojak Boxing Night" w Bydgoszczy w cenie od 20 PLN dostępne na eventim.pl.


Migawka z treningu "Diablo"

http://www.youtube.com/watch?v=C0n6JzYJgBM{jcomments on}