Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


W sobotę podczas gali Challenger's Boxing Night by GIA 3 w Nowym Sączu drugi tegoroczny pojedynek stoczy Krzysztof Włodarczyk (59-4-1, 39 KO). Dwukrotny mistrz świata wagi junior ciężkiej skrzyżuje rękawice z Argentyńczykiem Maximiliano Jorge Gomezem (29-5, 13 KO), który ma być przystankiem przed kolejnymi walkami o prestiżowe tytuły.

- To jest walka, w której nie może mi się potknąć noga. Chcę boksować o mistrzostwo Europy, więc takie pojedynki po prostu muszę wygrywać - mówi Włodarczyk.

- Jeśli zdobyłbym tytuł mistrza Europy, to potem droga do walki o mistrzostwo świata może być krótka. Na pewno chciałbym zdobyć pas EBU i zawiesić kolejny tytuł na ścianie - deklaruje "Diablo".

Podczas bokserskiego wieczoru w Nowym Sączu kibice zobaczą w akcji także m.in. niepokonanego na zawodowych ringach Kamila Gardzielika (13-0, 3 KO), który zmierzy się z Nicolasem Luque Palaciosem (12-8-1, 1 KO). Wystąpi także Łukasz Pławecki (3-0, 1 KO), który zmierzy się ze Słowakiem Radoslavem Estocinem (8-2, 3 KO). Transmisja w TVP Sport.