Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

W piątek o godz. 18.00 w Centrum Handlowym Suwałki Plaza odbędzie się oficjalna ceremonia ważenia przed galą Knockout Boxing Night 16. Wydarzenie, w którym wezmą udział wszyscy uczestnicy sobotniej imprezy, będzie otwarte dla kibiców.

W walce wieczoru zobaczymy Fiodora Czerkaszyna - jednego z najciekawiej zapowiadających się pięściarzy wagi średniej na świecie. Polsko-ukraiński diament wraca na ring i zmierzy się Argentyńczykiem Damianem Bonellim, który dał się poznać polskim kibicom m.in. z walki z Maciejem Sulęckim. To prawdopodobnie ostatni sprawdzian Czerkaszyna przed wyczekiwanym debiutem w Stanach Zjednoczonych.

Sympatycy szermierki na pięści, którzy w lipcowy wieczór zasiądą na trybunach „Suwałki Areny” oraz przed ekranami (TVP Sport, TVP 1 i sport.tvp.pl) będą świadkami powrotu między liny dwukrotnego mistrza świata, Krzysztofa Włodarczyka. Po kilkunastu miesiącach rozbratu z boksem popularny 'Diablo' będzie miał okazję sprawdzić swoją formę po pierwszych przygotowaniach odbytych pod okiem trenera Andrzeja Liczika. Kolejne zawodowe pojedynki stoczą także m.in. Kamil Bednarek, Przemysław Zyśk oraz Marek Matyja.

Kup bilety na galę Knockout Boxing Night 16 >>