Patronat medialny


 Krzysztof Włodarczyk2 kwietnia, najprawdopodobniej na gali w Gdyni, Krzysztof Włodarczyk (44-2-1, 32 KO) w swojej drugiej walce w obronie tytułu mistrza świata wagi junior ciężkiej federacji WBC zmierzy się z niepokonanym na zawodowych ringach Francisco Palaciosem (20-0, 13 KO). - Szykuje się Krzyśkowi potężna wojna - zapowiada promotor popularnego "Diablo" Andrzej Wasilewski.

- To będzie najtrudniejszy przeciwnik w karierze Krzyśka. Jest nieszablonowym bokserem, a do tego "ma prąd w rękawicach" - mówi szef grupy Knockout Promotions o nazywanym "Czarodziejem" specu od efektownych nokautów z Portoryko.

Video. Francisco Palacios nokautuje Luisa Pinedę >>

Zdaniem Wasilewskiego w kwietniowym pojedynku Włodarczyk będzie musiał być szczególnie uważny w obronie, bo jeden błąd może kosztować go utratę mistrzowskiego pasa. - Palacios boksuje w sposób nieskoordynowany, ale potrafi uderzyć teoretycznie lekkim ciosem i przeciwnicy przewracają się, niemal tracąc przytomność - ostrzega menadżer "Diablo", który aktualnie wraca do formy po grudniowej operacji kolana.


Francisco Palacios nokautuje Luisa Pinedę

http://www.youtube.com/watch?v=TDb7sb-h7Xs{jcomments on}