Patronat medialny


 Krzysztof WłodarczykKrzysztof Włodarczyk (44-2-1, 32 KO), którego w kwietniu czeka obrona mistrzowskiego pasa WBC wagi junior ciężkiej z Portorykańczykiem Francisco Palaciosem (20-0, 13 KO), poddał się w zeszłym tygodniu operacji rozszczepionej łękotki. "Diablo" z bólem w kolanie zmagał się już od dłuższego czasu, jednak, jak zdradził ringpolska.pl trener pięściarza Fiodor Łapin, ostatnio kontuzja stałą się na tyle dokuczliwa, że przeszkadzało Włodarczykowi w treningach i trzeba było udać się na konsultację, a w konsekwencji na zabieg chirurgiczny.

- Krzysiek co prawda mógł wykonywać lżejsze ćwiczenia czy truchtać, ale o treningach technicznych nie było już mowy, bo obciążenie na chory staw było zbyt duże - wyjaśnił szkoleniowiec grupy KnockOut Promotions.

Video. Andrzej Wasilewski o Krzysztofie Diablo" Włodarczyku >>

Tymczasem Włodarczyk dochodzi już powoli do siebie po operacji. W tej chwili już chodzi o kulach i jak zapewnia, liczy na szybki powrót między liny. - Póki co jeszcze będę musiał trochę odpocząć, ale potem rozpoczynam rehabilitację i wracam do treningów. W styczniu chciałbym już zacząć biegać. Na kwietniową walkę z Palaciosem forma będzie świetna - mówi "Diablo", który w maju wywalczył swój drugi w karierze tytuł mistrza świata kategorii wagowej do 91 kg.


Andrzej Wasilewski o Krzysztofie Diablo" Włodarczyku
http://www.youtube.com/watch?v=PlyJttRucvU{jcomments on}