onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 6 października na gali Nosalowy Dwór KnockOut Boxing Night 4 w Zakopanem między liny powróci Krzysztof "Diablo" Włodarczyk. Rywalem dwukrotnego mistrza świata wagi junior ciężkiej będzie obdarzony potężnym uderzeniem Al Sands. Pięściarz nazywany "Haitańską Pokusą" z 20 zwycięskich walk aż 18 rozstrzygnął przed czasem.

- Spodziewam się z jego strony mocnej ofensywy, bo wiem, że nie ma nic do stracenia, a zyskać może wiele. Ma wysoki współczynnik nokautów. Na pewno w ringu będzie się działo, bo ja lubię rywali, którzy idą po nokaut - przekonuje "Diablo", który w swoim poprzednim występie wypunktował groźnego Olanrewaju Durodolę.

Sands przez starciem z utytułowanym Polakiem jest niezwykle zmotywowany. - To jest dla mnie szansa, na jaką czekałem. Włodarczyk jest wysoko sklasyfikowany w światowych rankingach, pokonam go i przybliżę się do walki o pas. Kluczem do sukcesu będzie koncentracja i luz. Jeśli będę w stanie zgrać te dwa elementy, zobaczycie mnie w najlepszym wydaniu i to ja zejdę z ringu jako zwycięzca! - zapowiada trenujący w Minesocie Sands.

Podczas zakopiańskiej gali kibicom zaprezentują się także niepokonani jako zawodowcy Patryk Szymański i Łukasz Różański oraz niezwykle utalentowany Fiodor Czerkaszyn, który skrzyżuje rękawice z twardym Bartłomiejem Grafką.

Podopieczny Fiodora Łapina do jesiennego startu szykował się, sparując w Wielkiej Brytanii z zawodnikami ścisłej światowej czołówki, między innymi finalistą prestiżowego turnieju World Boxing Super Series Callumem Smithem.

- To był bardzo udany wyjazd, bo miałem okazję sprawdzić się z najlepszymi, dało mi to możliwość określenia, w jakim miejscu sportowo się aktualnie znajduję. Myślę, że wypadłem dobrze i w pełni zmotywowany przystąpię do walki - mówi błyskawicznie nokautujący swoich oponentów Czerkaszyn.

Bezpośrednią transmisję telewizyjną z Nosalowy Dwór KnockOut Boxing Night 4 w Zakopanem przeprowadzą TVP Sport i TVP 1.

 

Komentarze   

#1 SkazanyNaTrening 2018-09-14 18:38
rzucam wszystko i jade
+1 #2 MLJ 2018-09-14 18:40
Jeśli Czerkaszyn zastopuje Grafkę, to będę mocno zaskoczony, Obstawiam jednak trudną przeprawę i zwycięstwo Fiodora na pkt
Diablo natomiast dostał kompletnego no-name'a z nadmuchanym bumami rekordem, szybkie KO
+2 #3 MLJ 2018-09-14 18:41
Cytuję SkazanyNaTrening:
rzucam wszystko i jade


Ale wiesz że Nosalowy Dwór to nie Bieszczady, tylko Tatry ;-)
+1 #4 Szewa 2018-09-14 19:00
Diablo dostał średniaka, który na 3 przegrane ma 3 przez KO.

Zatem GROŹNY Z CIOSEM ale bez szczęki z granitu, bo może Diablo go szybko odprawi i to w jakiś spoko stylu. Gorzej jak typ przyjedzie jak Silgado, typowo po palety bananów, dostanie klapsa w dziąsło i siadzie
+1 #5 lukaszbiszczu 2018-09-14 21:06
On lubi rywali co idą po nokaut. Szkoda że zapomniał o tym w ringu z Gasijewem.

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze