onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 2 czerwca na gali KnockOut Boxing Night #2 w Rzeszowie dwukrotny mistrz świata wagi junior ciężkiej Krzysztof Włodarczyk (54-4-1, 38 KO) skrzyżuje rękawce z Olanrewaju Durodolą (27-5, 25 KO). Popularny "Diablo" przekonuje, że doskonale zdaje sobie sprawę, jak dużym wyzwaniem może być dla niego konfrontacja z potężnie bijącym Nigeryjczykiem, który swego czasu znokautował mocnego Dimitra Kudriaszowa, a z 27 pojedynków aż 25 rozstrzygnął przed czasem.

- Będę musiał być w ringu czujny i szybko reagować na to, co się dzieje - mówi Włodarczyk. - Durodola to bardzo silny zawodnik, ważne będzie, aby być szybkim i boksować lewym prostym. Durodola może nie jest zbyt ruchliwym pięściarzem, ale ma długie ręce i zawsze czymś trafi, nawet boksując z dystansu.

- Dobrze wiem, że nie będę mógł w tym pojedynku zwlekać, bo Durodola wie, jak wykorzystać bierność rywala, a naprawdę ma czym uderzyć! Mi zdarza się czekać na przeciwnika, w tej walce taki błąd może mnie dużo kosztować - analizuje mający na swoim koncie osiem zwycięskich walk o mistrzostwo świata pięściarz KnockOut Promotion, który mimo 36 lat nie traci w wiary w odzyskanie pasa.

- Ja nadal wierzę, że jeszcze mogę zaboksować o mistrzostwo, nie jestem jeszcze taki stary, a sytuacja w wadze junior ciężkiej jest bardzo dynamiczna. Teraz jednak myślę tylko o Durodoli, to będzie trudny test! - kończy Krzysztof Włodarczyk.

Bilety na Kongres Sportów Walki + KnockOut Boxing Night 2 >>

Komentarze   

+6 #1 Kiniu78 2018-05-15 15:04
Krzysztofie, masz duże szanse tylko nie zadawaj pochopnie ciosów,
Spokojnie, z umiarem.
Jeden cios w walce, nie więcej
+4 #2 Psychotron 2018-05-15 15:04
No mówić można wszystko, a jak to potem wychodzi to już się wszyscy ostatnio przekonali jak Włodarczyk walczył o pas. Niestety już nie ma czego szukać na tym najwyższym poziomie. Dostał szansę i pięknie ją zmarnował.
+1 #3 Slimfast 2018-05-15 18:29
Przed kazda walką Diablo słysze to walka o byc albo nie byc :oops:
+1 #4 Wiesław Wojnar 2018-05-15 18:42
Włodarczyk jest już niestety wypalony. Jak dla mnie jest bez szans z aktualnymi mistrzami. Z tymi byłymi też: Briedis i Dorticos.
+1 #5 SelfmadeMan 2018-05-16 09:50
A ja dla odmiany napiszę powodzenia! Pokonanie Duradoli to byłby nawet niezły sukces biorąc pod uwagę, moment w którym teraz jest nasz boks. Jeśli by się udało to Krzysiek mógłby zawalczyć o IBO. Lerena na pewno słabszy od Durodoli.

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze