onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 

Krzysztof Włodarczyk (53-4-1, 37 KO) i Krzysztof Głowacki (28-1, 18 KO) rozpoczęli sparingi przed galą BitBay Boxing Event w Nysie. Byli mistrzowie świata wagi junior ciężkiej pokażą się kibicom 10 lutego na bokserskich deskach nowo otwartej hali widowiskowo-sportowej przy ul. Sudeckiej 23.

- Wierzę, że jeszcze mogę zrobić kilka dobrych walk. Ja już nic nie muszę, boks sprawia mi przyjemność i na treningi chodzę z uśmiechem na twarzy. W Nysie zamierzam pokazać dobry boks i mam nadzieję, że dopiszą kibice, bo skład gali wygląda bardzo dobrze - mówi Włodarczyk, który sparuje m.in. z Michałem Olasiem.

- Jestem zdrowy, pozbyłem się kontuzji i wracam do dyspozycji z czasów, kiedy byłem mistrzem świata. Jeszcze to nie jest to, ale jest coraz lepiej i mam nadzieję, że tak już pozostanie - zdradza Głowacki.

Nazwiska rywali "Główki" i "Diablo" mają zostać oficjalnie potwierdzone w najbliższych dniach. Dla obu zawodników będzie to powrót na polskie ringi po występach w prestiżowym turnieju World Boxing Super Series.

Kup bilety na galę w Nysie, zobacz na żywo walki Diablo i Główki >>

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze