onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 

 

 

 

Kilka dni przed oficjalną walką Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka i Noela Gevora w czasie Gali Poznań Boxing Night, na specjalnie postawionym ringu w poznańskim Starym Browarze odbędą się oficjalne treningi głównych bohaterów gali. Pięściarze zmierzą się ze sobą o udział w ostatecznej walce o mistrzowski pas federacji IBF, należący obecnie do Rosjanina, Murata Gasijewa.

To jedno z pierwszych tego typu sportowych wydarzeń w Starym Browarze. - Cieszymy się, że tak ważna okoliczność ze świata boksu zawodowego ma swój początek w naszych murach. Za nami konferencja zapowiadająca Galę Poznań Boxing Night, w której wziął udział sam Krzysztof "Diablo" Włodarczyk oraz prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak - mówi Karol Kędziora, odpowiedzialny m.in. za organizację eventów w Starym Browarze. - To nie ostatnie tego typu sportowe wydarzenie w Starym Browarze - zdradza Kędziora.

Terminarz wydarzeń:
17 maja - trening otwarty Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka, Patryka Szymańskiego i Aleksandra Streckiego
18 maja - trening otwarty Noela Gevora

Środa, 17 maja, godz. 18.00-19.00. Trening otwarty Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka. Pięściarz jest nie tylko jednym z czterech polskich mistrzów świata w boksie zawodowym, ale przede wszystkim jedynym, któremu udało się odzyskać mistrzowski pas w tej samej kategorii wagowej po jego utracie. Na ringu pojawią się też m.in. Patryk Szymański i Alex Strecki.

Czwartek, 18 maja, godz. 18.00-19.00. Trening otwarty Noela Gevora, przeciwnika "Diablo". Niemiecki zawodnik, urodzony w Armenii nie ma jeszcze na swoim koncie żadnej przegranej walki, a stoczył ich do tej pory 22. Pojedynek z Włodarczykiem będzie dla niepokonanego dotąd 26-latka trzecią walką poza granicami Niemiec. Z narożnika niebieskiego wyjdzie m.in. bokser i zawodnik MMA Rafał Jackiewicz.

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze