Miasto Wałcz

Patronat medialny


 

WłodarczykWe Wrocławiu odbyła się konferencja prasowa anonsująca zaplanowaną na 22 września w Hali Stulecia rewanżową walkę mistrza świata WBC wagi junior ciężkiej Krzysztofa Włodarczyka (46-2-1, 33 KO) z Francisco Palaciosem (21-1, 13 KO).

- Nie będę mówił kto co pokaże w ringu, ja chcę udowodnić, kto zasłużył na ten pas i pokażę, że werdykt w pierwszej walce nie był przypadkowy - powiedział "Diablo".

Trener polskiego czempiona Fiodor Łapin zapytany o formę swojego podopiecznego odparł: - Jesteśmy na lepszym etapie niż przed pierwszą walką. Wtedy Krzysiek chodził o kulach, na zgrupowaniu w Zakopanem tylko jeździł na rowerku. Teraz ma za sobą pełny dwutygodniowy obóz i aż rwie się do walki.

- Myślę, że będzie chciał udowodnić, kto jest lepszy, Palacios bardziej zaryzykuje i będziemy mili ciekawy pojedynek - dodał szkoleniowiec KnockOut Promotions.

Bilety na wrocławską galę z udziałem Włodarczyka i Palaciosa nabyć można w kasach Hali Stulecia oraz na stronach internetowych ebilet.pl i ticketpro.pl.