Patronat medialny


 

Krzysztof Włodarczyk (45-2-1, 32 KO), który wczoraj opuścił już szpital, gdzie trafił po tym jak przedawkował leki antydepresyjne, bliski był stoczenia pojedynku unifikacyjnego z obecnym mistrzem świata federacji WBO w wadze junior ciężkiej, Marco Huckiem (33-1, 24 KO). Według wstępnych doniesień do walki obu bokserów miało dojść końcem października bądź początkiem listopada tego roku.

Hagen Doering - matchmaker promującej niemieckiego pięściarza grupy Sauerland Event - przyznał w jednym z wywiadów, iż jest bardzo zaniepokojony problemami jakie dotknęły polskiego czempiona. Podkreślił  jednak, że wciąż liczy na to, iż uda się doprowadzić do starcia popularnego "Diablo" z jego podopiecznym.

- Oczywiście jesteśmy bardzo zasmuceni tym co się stało. Przede wszystkim życzymy Krzysztofowi by jak najszybciej doszedł do siebie i w pełni wyzdrowiał. Jednocześnie liczymy na to, że po tym wszystkim, uda się jednak doprowadzić do jego starcia z Marco Huckiem. Jesteśmy już blisko porozumienia - oświadczył Doering.