Patronat medialny


 


Krzysztof Włodarczyk (45-2-1, 32 KO), polski mistrz świata w kategorii junior ciężkiej trafił do szpitala - dowiaduje się tvn24.pl. Informację potwierdza menadżer zawodnika Andrzej Wasilewski z grupy "12round KnockOut Promotions". - Krzysiek trafił na oddział toksykologiczny szpitala w Warszawie - mówi promotor. Nie wiadomo w jakim stanie znajduje się pięściarz.

Menadżer "Diablo" przebywa za granicą, ale ze względu na kłopoty zdrowotne swojego zawodnika zdecydował się skrócić urlop i wrócić do kraju. O przewiezieniu Krzysztofa Włodarczyka na oddział toksykologiczny Szpitala Praskiego w Warszawie dowiedział się dzisiaj w nocy.

Wasilewski nie chce mówić o powodach hospitalizacji ani stanie zdrowia boksera. Jak nieoficjalnie dowiedział się portl tvn24.pl "Diablo" miał w czwartek przedawkować leki antydepresyjne, które zażywał w związku z problemami rodzinnymi.

Warszawski szpital potwierdza, że Krzysztof Włodarczyk w ostatnich godzinach został przewieziony na toksykologię. Lekarze nie wypowiadają się natomiast na temat jego stanu zdrowia.