Patronat medialny


 


Palacios WłodarczykDoskonale znany polskim kibicom Francisco Palacios (20-1, 13 KO) wciąż nie daje o sobie zapomnieć Krzysztofowi Włodarczykowi (45-2-1, 32 KO) i niecierpliwe czeka na rewanż z "Diablo". Portorykańczyk obecnie odbywa regularne sparingi z Alfredo Escalerą Jr, który 23 lipca zadebiutuje w wadze ciężkiej. "Czarodziej" nie ukrywa, że skupia się nie tylko na pomocy swojemu dobremu przyjacielowi, ale przy okazji dba także o własną formę.

- Czuję się naprawdę dobrze. Jestem dynamiczny i gotowy do kolejnej walki. Będę w narożniku Alfredo podczas jego pierwszej walki w wadze ciężkiej. Alfredo jest naprawdę silny w nowej kategorii wagowej - powiedział Palacios, który nieustannie podkreśla, że nie może się doczekać rewanżu z dzierżącym pas mistrzowski WBC w wadze junior ciężkiej Krzysztofem Włodarczykiem.

- Z niecierpliwością czekam na mój powrót do Polski. Widziałem, że "Diablo" chce walczyć z Greenem. Jeśli Green nie będzie chciał walki z nim, to przekażcie mu, że ja cały czas czekam i jestem gotowy. W pierwszej walce nie pokazałem nawet 50% swoich możliwości. W rewanżu zademonstruję pełne 100% - zakończył "Czarodziej" z Portoryko.

Pierwszy pojedynek Krzysztofa Włodarczyka z Francisco Palaciosem zakończył się niejednogłośną wygraną punktową Polaka.