Patronat medialny


 

W związku z oświadczeniem Michała Kwiatkowskiego z O’chikara Gmitruk Team, publikujemy treść korespondencji, w której Andrzej Wasilewski zaproponował warunki opcji kontraktu dla potencjalnej walki pomiędzy mistrzem świata WBC wagi junior ciężkiej Krzysztofem "Diablo" Włodarczykiem oraz Mateuszem Masternakiem.

Propozycja Andrzeja Wasilewskiego skierowana do Michała Kwiatkowskiego oraz Andrzeja Gmitruka:

"Panowie,

Proszę o informacje czy jesteście rzeczywiście zainteresowani walką Włodarczyk - Masternak. Przyznaję, że w dalszym ciagu nie wierze aby pan X był zdolny zebrać na naszym rynku większe pieniądze. Niemniej jednak, skoro proponuje w miarę konkretne zaliczki to zgadzam się z Michałem, że możemy/powinniśmy rozmawiać.

W związku z tym, uprościłem konstrukcje opcji:

a) Włodarczyk wygrywa walkę- 4 walki Masternaka, 12RKP ma prawo do wskazania walk oraz do 25% honorarium

b) Masternak wygrywa walkę - 5 walk Masternak boksuje w barwach 12RKP, 12RKP przysługuje 33% jego honorarium, kolejne % menagerskie i trenerskie nas nie interesują i nie są naszą sprawą.

W obu przypadkach całością spraw treningowych i trenerskich Masternaka zajmuje się p. Gmitruk

Proszę w miarę szybko o odpowiedź.

--
A. Wasilewski"

Odpowiedź Michała Kwiatkowskiego:

"Andrzeju,

Taka propozycja jest nie do zaakceptowania. Jeśli chcesz przedyskutować warunki i nie odpowiadają Ci te zaproponowane przez X to proponuję spotkanie w środę 29.06 w Warszawie około 12.00.

To co proponujesz to nie są standardy panujące w boksie a ja skłaniam się do propozycji walki wyłącznie o prestiż i pieniądze - te warunki są jasne czytelne i można je nazwać ofertą. Nie oczekuj też, że odpowiedź na Twój list nadejdzie natychmiast - cierpliwości.

Pozdrawiam MK"