Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

25 czerwca podczas gali w miejscowości Saint Charles, 28-letni Ryan Coyne (16-0, 6 KO) stanie przed pierwszą w karierze szansą wywalczenia tytułu mistrza świata wagi junior ciężkiej. Jego rywalem będzie obecny czempion federacji WBA tej dywizji, Guillermo Jones (37-3-2, 29 KO).

Amerykanin z bardzo dużym szacunkiem wypowiada się o swoim najbliższym przeciwniku, komplementując przy okazji pozostałych mistrzów kategorii cruiser.

- Będę szczery, myślę, że Guillermo to obecnie najlepszy pięściarz tej dywizji. Mamy bokserów takich jak Marco Huck, który jest bardzo silny i popularny w Niemczech, ale bez wątpienia Jones poradziłby sobie dzisiaj z każdym "cruiserem". Zadaje mnóstwo ciosów i sprawia, że jego rywal w ringu wygląda niezbyt ciekawie. To nie jego wina, że w zasadzie wszyscy boją się z nim walczyć - komplementował Jonesa, Coyne.

- Bez urazy dla innych mistrzów - Krzysztof "Diablo" Włodarczyk to bardzo dobry pięściarz, podobnie jak i twardy Huck. Jest jeszcze Cunningham, należący bez wątpienia do ścisłej czołówki tej wagi. Zdaniem wielu nie powinien on jednak wówczas wygrać z Jonesem, udało mu się to po równej walce i niejednogłośnej decyzji sędziów. To mocna kategoria, nie mogę się już doczekać by w niej zaistnieć - dodał amerykański pięściarz.