Patronat medialny


 


Ze strony Eddiego Hearna co chwila napływają nowe komunikaty w kwestii możliwych mistrzowskich walk Kamila Szeremety (21-0, 5 KO) z Giennadijem Gołowkinem (40-1-1, 35 KO) i Krzysztofa Głowackiego (31-2, 19 KO) z Lawrencem Okolie (14-0, 11 KO). Jak brzmi najnowsza wersja dotycząca pojedynku "Główki"?

- Planowaliśmy, aby walka Głowackiego z Okoliem odbyła się na gali Gołowkina, gdyby udało się ją zorganizować w Chicago [proponowano termin 28 marca]. Przesunie się to jednak raczej na kwiecień. W grę wchodzą Londyn, Chicago i Nowy Jork - stwierdził promujący Okoliego Hearn w rozmowie z boxingscene.com.

- Okolie zawsze brał walki, na które wydawał się nie być gotowy. Może i za wcześnie dla niego na pojedynek z Głowackim, ale dla mnie to zestawienie 50 na 50, o mistrzowski pas. Musiał podjąć wyzwanie - dodał szef grupy Matchroom Boxing współpracującej także z Gołowkinem.

Tymczasem Kamil Szeremeta poinformował dziś na Facebooku, że odwiedził ambasadę amerykańską celem wyrobienia wizy, gdyż jego walka z "GGG" prawdopodobnie odbędzie się w USA.