Patronat medialny


 


Antonio TarverDla kibiców zastanawiających się dlaczego warto ściągać pięściarzy o znanych nazwiskach z USA do Polski, odpowiedź jest prosta – bo wkracza się na wielką arenę tego sportu. Przekonał się o tym Tomasz Babiloński, otrzymując dziś oficjalną propozycję walki nad Wisłą od byłego mistrza świata IBF, IBO, WBA oraz WBC - Antonio Tarvera (26-6, 20 KO).

- Uważam, że walka Tarvera w Polsce byłaby dla niego dobra zarówno ze względów finansowych jak promocyjnych. Mam nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli na ten temat szczegółowo porozmawiać - pisze w ofercie dla „Babilon Promotion” przedstawiciel „Magic Mana”. Od propozycji, do zobaczenia niedoszłego rywala mistrza świata WBC Krzyśka Włodarczyka w Polsce droga bardzo daleka, ale Tomasz Babiloński traktuje sprawę bardzo poważnie.

- Takich listów się nie ignoruje, bo Tarver to jedno z najgłośniejszych nazwisk w światowym boksie – mówi Babiloński. W ciągu najbliższych dni poznam oczekiwania Tarvera, jego oczekiwania sportowe i przede wszystkim finansowe. Mam oczywiście u siebie w zespole Krzysztofa Głowackiego, jest data 18 sierpnia na jego walkę w Międzyzdrojach, ale nie ma sensu spekulowanie na temat jego rywala. Dla mnie najważniejsze jest to, że to na co pracowałem - renoma, bycie zauważanym na całym świecie - zaczyna się spełniać.