Patronat medialny


 


Głowacki

20 kwietnia na gali "Wojak Boxing Night" w Rzeszowie kolejną zawodową walkę stoczy niepokonany Artur Szpilka (13-0, 10 KO). Podczas tej samej imprezy zaboksuje wysoko klasyfikowany w rankingach wagi junior ciężkiej Krzysztof Głowacki (18-0, 12 KO).

Popularny "Główka" w sierpniu ubiegłego roku zdobył pas WBO Inter-Continental, jednak nie ukrywa, że tytuł ten nie jest szczytem jego marzeń. - Moje notowania w rankingach rosną z każdą walką. Ja sam z każą walką nabieram ochoty na coraz cenniejsze trofea. Chcę wygrać w Rzeszowie, a potem chętnie zmierzę się z Mateuszem Masternakiem w walce o mistrzostwo Europy. Jestem sklasyfikowany w rankingu EBU i chciałbym się sprawdzić w pojedynku z Mateuszem. Na pewno jestem lepszym zawodnikiem niż ostatni jego przeciwnicy. Wierzę w siłę swojego ciosu, znają ją dobrze moi rywale - deklaruje Głowacki, który blisko 70% walk rozstrzygnął na swoją korzyść przed czasem.

Na gali "Wojak Boxing Night" w Rzeszowie w ringu zaprezentuje się również inny niepokonany "cruiser" Paweł Kołodziej, a także dwaj utalentowani pięściarze młodego pokolenia - Krzysztof Kopytek i Przemysław Runowski.

Bilety na galę "Wojak Boxing Night" w Rzeszowie, w cenie od 40 PLN, dostępne są już w sprzedaży na stronach eventim.pl i ebilet.pl.