Patronat medialny


 


Krzysztof Głowacki- Walczenie na terenie rywala nie stanowi dla mnie problemu, publiczność i tak nie wygra za niego walki - mówi Matty Askin (14-1, 9 KO) na kilka dni przed sobotnim pojedynkiem z Krzysztofem Głowackim (17-0, 11 KO). Pojedynek pięściarzy będzie główną atrakcją warszawskiej gali "Wojak Boxing Night".

- Wróciłem kilka tygodni temu z wakacji, zacząłem trenować i otrzymałem propozycję walki z Głowackim. Zgodziłem się od razu, nawet nad tym nie myślałem. Chcę podejmować takie wyzwania - opowiada Askin.

- Głowacki to mańkut, dobrze bije kombinacjami i pokonał przed czasem większość rywali, jednak nie był w ringu z zawodnikami najwyższej klasy. Jego rekord jest napompowany powietrzem, jego rekord jest lepszy niż jego rzeczywiste umiejętności. Jestem pewien, że mogę pojechać do Polski i zabrać jego pas - zapowiada Brytyjczyk.

- W każdej sekundzie myślę jedynie o sobotniej walce, to szansa którą powinienem złapać obiema rękami, bo drugi raz może się nie powtórzyć. Wygram z Głowackim i od razu wskoczę do czołówki rankingów - kończy Askin.


http://www.youtube.com/watch?v=2WMTCu1QdiM