Patronat medialny


 Boksujący w kategorii super lekkiej Konrad Dąbrowski (7-1, 1 KO) zbliża się do końca przygotowań przed pierwszym tegorocznym pojedynkiem. 4 marca na gali Sosnowiec Boxing Night 21-letni pięściarz z Warszawy zmierzy się z doświadczonym Andreiem Staliarczukiem (11-24-4, 2 KO).

- Ciężkie sparingi powoli dobiegają końca. W czwartek robię ostatni 4-rundowy sparing, później pozostanie mi już łapanie świeżości i kontrola wagi. Przed tą walką miałem  ciekawe sparingi z zawodnikami z boksu amatorskiego, pomagał mi wielokrotnie Jakub Jastrzębski, a w ostatnim czasie robiłem również sparingi z Rafałem Jackiewiczem, który walczy tydzień przede mną na innej gali - mówi Dąbrowski.

- Ogólnie jestem zadowolony z tego, jak przebiegły moje przygotowania.Nie mam żadnej kontuzji, forma jak na ten moment jest bardzo dobra, pozostaje złapać tylko świeżość i jestem gotowy na 4 marca. W ringu będę chciał pokazać się z jak najlepszej strony, na pewno będę chciał zaprezentować dużo technicznego i fajnego dla oka boksu w moim wykonaniu - przekonuje leworęczny pięściarz, który w Sosnowcu zmierzy się z pogromcą m.in. Dariusza Snarskiego i Dawida Kwiatkowskiego.

Głównym wydarzeniem gali Sosnowiec Boxing Night będzie powrót na ring dwukrotnego mistrza świata wagi junior ciężkiej Krzysztofa Włodarczyka (49-3-1, 35 KO), który zmierzy się z Walerym Brudowem (42-7, 28 KO).

Kup bilety na galę Sosnowiec Boxing Night! >>

http://www.youtube.com/watch?v=uvSMUBeGEEc