Patronat medialny


 


Karolina Owczarz

Łukasz Landowski będzie najbardziej zapracowaną osobą podczas niedzielnej gali grupy Babilon Promotion w Stalowej Woli. Były srebrny medalista mistrzostw Europy stanie w narożniku Ismaila Tebojewa (5-1-1, 3 KO), Krzysztofa Chudeckiego (3-0, 0 KO) oraz Karoliny Owczarz (3-0, 2 KO). Z Inguszem oraz 18-letnią pięściarką Landowski przygotowywał się na obiektach warszawskiej Legii. Szkoleniowiec jest zadowolony z pracy jaką wykonuje na treningach z każdym ze swoich podopiecznych.

- Karolina bardzo chce się uczyć. Pod względem przygotowania motorycznego oraz siłowego, czeka nas bardzo dużo pracy. Na razie trenujemy razem miesiąc i ciężko jeszcze mówić o znaczących efektach naszej współpracy, ale wszystko idzie w dobrym kierunku – mówi trener Owczarz, która w niedzielę skrzyżuje rękawice z Haną Horakovą (1-3, 0 KO).

- Trzeba pamiętać, że Karolina wciąż jest bardzo młoda i karierę zawodową musi dzielić ze szkołą. Ostatni tydzień spędziła w Łodzi nadrabiając zaległości w liceum. Rozmawialiśmy o przeprowadzce do Warszawy, ale dla młodej dziewczyny to nie jest łatwa decyzja – twierdzi Landowski, który w narożniku nastolatki zadebiutował niecałe dwa tygodnie temu podczas gali w Wieliczce.

Transmisję z imprezy w Stalowej Woli przeprowadzi TVP Warszawa.