Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

Były mistrz Europy wagi średniej Kamil Szeremeta (23-2-1, 7 KO) jest na finiszu przygotowań do rewanżowej walki z Nizarem Trimechem (10-4-2, 4 KO). Pojedynek będzie główną atrakcją gali Knockout Boxing Night 28 organizowanej 20 maja w Białymstoku.

Pochodzący ze stolicy Podlasia zawodnik, który miał m.in. okazję boksować o mistrzostwo świata w Stanach Zjednoczonych, stoczy drugi w zawodowej karierze pojedynek przed własną publicznością.

- Przyznam szczerze, że jestem lokalnym patriotą i występ w Polsce, a tym bardziej u siebie na swoich terenach, jest dla mnie czymś więcej niż występy w Medison Sqaure Garden, El Paso czy Miami, gdzie toczyłem swoje walki w USA - mówi pięściarz grupy KnockOut Promotions.

- Kocham nasz kraj, a najmocniej miejsce, z którego pochodzę czyli ziemię Podlaską. Cieszę się, że jestem tutaj docenianym sportowcem za te wszystkie lata ciężkich treningów. To widać z podejścia ludzi do mojej osoby. Jestem w Białymstoku znany, czuję się lubiany i każdy podchodzi do mnie z szacunkiem. Firmy, które mniej wspierają to wyłącznie ludzie z Podlasia. Przyznam, że dzięki takiemu uczuciu wdzięczności jeszcze bardziej chce mi się trenować i dawać emocje „swoim ludziom” - dodaje białostoczanin.

Podczas gali w Białymstoku na ring wróci także dwukrotny mistrz świata wagi junior ciężkiej Krzysztof Włodarczyk (61-4-1, 41 KO). "Diablo", który czeka na ostatnią, dużą sportową szansę w karierze, po raz ostatni boksował w październiku.

- Cieszę się, że Diablo zaboksuje na tej gali, gdyż nazwisko Włodarczyk jest znane w całej Polsce i nie tylko. Z pewnością wzbudzi to jeszcze większe zainteresowanie galą. Diablo najlepsze lata może i ma już za sobą, ale doceniam to, że były mistrz świata, a nie mieliśmy ich zbyt wielu, będzie walczyć na gali w moim kochanym mieście Białymstoku - podsumowuje Szeremeta.

Na bokserskich deskach Filharmonii Podlaskiej kibice zobaczą w akcji również Mateusza Tryca (14-1, 7 KO), Kamila Gardzielika (15-0, 3 KO), Jana Czerklewicza (9-1, 2 KO), Rafała Wołczeckiego (8-0, 5 KO) i Mateusza Wojtasińskiego (3-0, 1 KO).

KUP BILET NA GALĘ KBN 28 W BIAŁYMSTOKU >>