Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Potwierdzono pełną kartę walk gali Knockout Boxing 24, która odbędzie się 1 września w Lublinie. Główną atrakcją będzie pojedynek dwukrotnego pretendenta do tytułu mistrza świata wagi junior ciężkiej Michała Cieślaka (22-2, 16 KO) z Krzysztofem Twardowskim.

Kibice zobaczą również polsko-polskie zestawienie w kategorii półciężkiej pomiędzy Janem Czerklewiczem (8-1, 2 KO) i doświadczonym Markiem Matyją (20-3-2, 9 KO). Dla młodego pięściarza z Warszawy będzie to najtrudniejszy test na zawodowych ringach. Matyja wróci między liny pierwszy raz od pojedynku z Cragiem Richardsem.

Drugi tegoroczny pojedynek stoczy były mistrz Europy wagi średniej Kamil Szeremeta (22-2-1, 6 KO), który skrzyżuje rękawice z Vladyslavem Gelą (12-4, 7 KO). Niepokonany Rafał Wołczecki (6-0, 4 KO) sprawdzi się z twardym Pavlem Semjonovem (31-24-2, 10 KO), zaś Mateusz Wojtasiński (2-0, 1 KO) w pierwszym występie po podpisaniu kontraktu z KnockOut Promotions zmierzy się z Sylwestrem Ziębą (1-2).

Specjalną atrakcją gali w Lublinie będą także walki o pasy interkontynentalne federacji WBA i WBO. Jednym z potwierdzonych już pojedynków będzie starcie Meiirima Nursułtanowa (17-0, 10 KO) z Marcelo Coceresem (31-4-1, 17 KO), który niedawno boksował m.in. z Billym Joe Saundersem i Edgarem Berlangą.

KUP BILET NA GALĘ KBN 24 W LUBLINIE >>