Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Były pretendent do tytułu mistrza świata wagi średniej Kamil Szeremeta (22-2-1, 6 KO) zakończył kolejny tydzień sparingów przed drugim tegorocznym pojedynkiem. Białostoczanin kolejny raz wejdzie do ringu 1 października na gali Knockout Boxing Night 24 w Lublinie.

Okres sparingowy był do tej pory aktywny dla byłego mistrza Europy aktywny. W ostatnim czasie podopieczny trenera Andrzeja Liczika sparował m.in. z Robertem Parzęczewskim i Karolem Welterem.

- Fajnie, że zaboksuję 1 października, ponieważ początkowo mój występ planowany był na 29 października. Zaszły jednak zmiany, ale widocznie tak miało być - powiedział Szeremeta.

- W Lublinie stoczę drugą walkę w tym roku, a plany na dalsze plany są w rękach mojego promotora Andrzeja Wasilewskiego. Przede mną ostatnie lata zawodowych startów - dodał 32-latek.

Główną atrakcją gali KBN 24 w Lublinie będzie powrót na ring dwukrotnego pretendenta do tytułu mistrza świata wagi junior ciężkiej Michała Cieślaka. Kibice zobaczą także polsko-polskie starcie w wadze półciężkiej pomiędzy Janem Czerklewiczem i Markiem Matyją.

KUP BILET NA GALĘ KBN 24 W LUBLINIE >>