Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut

Były pretendent do tytułu mistrza świata wagi średniej Kamil Szeremeta (21-2-1, 5 KO) ma przed sobą ostatni tydzień sparingów przed walką z Saszą Jengojanem (45-8-1, 26 KO). Białostoczanin jest na finiszu przygotowań przed pierwszym zawodowym występem w swoim rodzinnym mieście.

- Poprzedni rok był dla mnie słaby. Chciałbym o nim zapomnieć i nie wracać do niego. Jedna walka przegrana, druga walka słaba, ale nowy rok, to nowy sztab, z którym mam nadzieję, że jeszcze wyciśniemy coś z mojej kariery - mówił podopieczny trenera Andrzeja Liczika na początku przygotowań do pierwszego tegorocznego pojedynku.

W sesjach sparingowych Szeremeta jest wpierany m.in. przez niepokonanego na profesjonalnych ringach Przemysława Zyśka. Przygotowanie fizyczne byłego mistrza Europy nadzoruje z kolei Przemysław Kantorowski. Jeśli Szeremeta, który w ostatnim występach mierzył się m.in. z Jaime Munguią oraz Giennadijem Gołowkinem, w Białymstoku wygra z Jengojanem, będzie to jego pierwsza profesjonalna wiktoria od ponad dwóch lat.

Pojedynek Szeremeta - Jengojan będzie główną atrakcją gali Knockout Boxing Night, która odbędzie się 26 marca. Kibice zobaczą w akcji również Laurę Grzyb (5-0, 3 KO), dla której będzie to powrót na ring po ponad rocznej przerwie. Kolejne zawodowe pojedynki stoczą także m.in. najlepszy polski pięściarz wagi półciężkiej Paweł Stępień (16-0-1, 12 KO) i utalentowany Rafał Wołczecki (5-0, 4 KO). Transmisja gali w TVP Sport.

Kup bilety na KnockOut Boxing Night XX >>