Patronat medialny


 


W piątek na gali w Hollywood na Florydzie, do walki życia przystąpi Kamil Szeremeta (21-0, 5 KO). Polski pięściarz skrzyżuje rękawice z mistrzem świata IBF wagi średniej Giennadijem Gołowkinem (40-1-1, 35 KO) i chociaż nie jest faworytem, to w przypadku wygranej, zmieni się jego całe sportowe życie.

- Jeżeli wygra, to wszystko jest możliwe. Swoją kolejną walkę mógłby stoczyć nawet z Canelo Alvarezem - mówi w rozmowie z "Super Expressem" Eddie Hearn, organizator piątkowej gali i jeden z promotorów Gołowkina.

- Jest mistrzem Europy. Jeżeli przegra, ale dobrze się zaprezentuje również ma przed sobą wielką przyszłość. Jednak boję się pomyśleć co się stanie jak wygra - dodaje szef grupy Matchroom Boxing. 

Gołowkin i Szeremeta mają już za sobą dwa spotkania. W środę po raz pierwszy spojrzeli sobie w oczy na konferencji prasowej, zaś w czwartek stanęli naprzeciw siebie podczas oficjalnej ceremonii ważenia. Pięściarze nie mieli problemów z osiągnięciem limitu kategorii średniej.

Transmisja z gali Gołowkin - Szeremeta na platformie DAZN. Dostęp do platformy DAZN jest płatny i kosztuje 7,99 PLN miesięcznie (możliwa rezygnacja z każdej chwili). Subskrypcję wykupić możecie, korzystając z reflinka ringpolska.