Patronat medialny


 


18 grudnia w Hollywood na Florydzie Gienadij Gołowkin (40-1-1, 35 KO) stanie do walki w obronie pasa IBF wagi średniej, krzyżując rękawice z Kamilem Szeremetą (21-0, 5 KO). Trener czempiona Johnathon Banks jest przekonany, że dobrze rozpracował boks Polaka. 

- Stylowo trochę przypomina Derewianczenkę, są prawie jak bliźniacy - ocenia niepokonanego białostoczanina amerykański szkoleniowiec. - Obaj lubią walczyć w półdystansie, choć o ile Derewianczenko mocno wierzył w siłę swojego ciosu, o tyle Szeremeta więcej rusza się po ringu i jest aktywniejszy. 

- Szeremeta to groźny rywal z kilku powodów. Z każdą walką jest lepszy i silniejszy, trzy z ostatnich pięciu walk wygrał przez nokaut. Nie ma też nic do stracenia, a zyskać może wszystko. Spodziewam się, że od razu ruszy na Gienadija, tak jak to zrobił Derewianczenko - prognozuje Banks.

Transmisja z gali Gołowkin - Szeremeta na platformie DAZN. Dostęp do platformy DAZN jest płatny i kosztuje 7,99 PLN miesięcznie (możliwa rezygnacja z każdej chwili). Subskrypcję wykupić możecie, korzystając z reflinka ringpolska.